Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Chąśno Drugie

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Budynek użytkowy Chąśno Drugie

Chąśno Drugie,łódzkie

2 500 000 zł205 m² 12 195,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Sprzedaż Bazy transportowej z dużym parkingiem przystosowanym do Tir-ów, w całości nieruchomość ogrodzona. W skład Nieruchomości wchodzą : biurowiec, warsztat i budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Lokal handlowy, ul. Dworcowa

Łowicz(Chąśno Drugie + 10 km)

36,35 zł/m²39,70 m² 1 443 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 39,70 m2 ( parter) w budynku dworca Łowicz Główny. Opis lokalu lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Ikara

Łowicz(Chąśno Drugie + 10 km)

270 000 zł109,63 m² 2 462,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:364 m²

Gratka dla poszukujących nieruchomości w centrum miasta. Tym razem oferujemy Łowicz i segment mieszkalny położony w doskonale skomunikowanej części miasta, przy ul. Ikara. Stan obiektu-.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany

Łyszkowice(Chąśno Drugie + 24 km)

165 570 zł12 265 m² 13,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Posiadqmy do wynajęcia magazyny o powierzchniach do 12.260 m2 okolice Łowicza województwo łódzkie przy autostradzie A2. Zwolnienie podatkowe dla najemcy! wynajem bezpośredni - od właściciela! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Humin

Humin(Chąśno Drugie + 22 km)

320 000 zł30 m² 10 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 632 m²

Do sprzedania nieruchomość o całkowitej powierzchni 4632 m 2 z małym domem do remontu. Według mpzp część działki o pow. 1930m 2 znajduje się w oznaczeniu rmu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Łyszkowice

Łyszkowice(Chąśno Drugie + 24 km)

92 900 zł600 m² 154,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem, 9 minut od Skierniewic. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu uzyskania jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Nowe Kęszyce

Nowe Kęszyce(Chąśno Drugie + 15 km)

139 000 zł3 915 m² 35,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna nad rzeką Rawką Nowe Kęszyce, gm. Bolimów Na sprzedaż wyjątkowa działka rolna o powierzchni 3915 m (obwód działki 371 m), położona w malowniczej miejscowości Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Budzyń

Budzyń(Chąśno Drugie + 21 km)

299 360 zł71 m² 4 216,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:13 200 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę zakupu niewielkiego, klimatycznego domu parterowego o powierzchni 71 m w malowniczej wsi Budzyń, położonego na działce o powierzchni 1,32 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Ziąbki

Ziąbki(Chąśno Drugie + 18 km)

79 990 zł1 500 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 56/4 w Ziąbkach, k. Bolimowa to świetne miejsce na dom w spokojnej, wiejskiej okolicy, a jednocześnie z wygodnym dostępem do miasta i usług. Największy atut? Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Sadowa

Kozłów Biskupi(Chąśno Drugie + 17 km)

580 000 zł80 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 191 m²

Przedstawiam na sprzedaż urokliwy jednorodzinny dom o powierzchni 80 m^2, położony w Kozłowie Biskupim, tylko 5 km od Sochaczewa i 55 km od Warszawy. Cena wynosi 580 000 pln, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Kostka

Łowicz(Chąśno Drugie + 10 km)

509 000 zł47 m² 10 829,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie od właściciela. Przyjemne słoneczne mieszkanie z oknami wychodzącymi na dwie strony. Lokal przeszedł pełen remont wraz z wymianą elektryki i instalacji wod-kan. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna Chąśno Drugie

Chąśno Drugie,łódzkie

624 000 zł10 400 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę inwestycyjną Działka o pow. 1.04 ha (10400 m2) w dobrej lokalizacji, ujęta w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego z możliwością zabudowy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij